Logging in, stalno logiran

Pravila ponašanja i tomu slično, te ostale informacije vezane za forum
Odgovori
Avatar
Davy
Postovi: 251
Pridružen/a: travanj 27, 2010, 8:51 am

Logging in, stalno logiran

Post Postao/la Davy » svibanj 1, 2010, 11:09 am

Nisam znao gdje drugo pa pitam ovdje. Zna li netko kako nasteliti da se kompjuter automatski logira na forum svaki put kad otvorim stranicu jer mi to ocigledno ne radi. Svaki put treba upisati user name (password ide automatski) a vidim da ima kvacica za opciju da to radi automatski. Nesto bi se dalo nastelovati, sitnica jest ali ide na zivce. Naravno, postoji opcija uopce se ne odlogirati ali adminu se to ne bi svidjalo.
Pozdrav
Never ride faster than your angel can fly.

Avatar
naked_xjr
Član Kluba XJR.HR
Član Kluba XJR.HR
Postovi: 2224
Pridružen/a: siječanj 12, 2010, 7:38 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Logging in

Post Postao/la naked_xjr » svibanj 1, 2010, 11:51 am

Meni se automatski otvori forum kad kliknem na stranicu. Kod logiranja sam u onaj kvadratić stavil da mi se otvara automatski. Kad izlazim ne odjavljujem se. Kad se xjr1300hr vrati s vožnjice najbolje će ti on objasniti ;)

Avatar
pajo99
Član Kluba XJR.HR
Član Kluba XJR.HR
Postovi: 3548
Pridružen/a: siječanj 11, 2010, 10:19 am
Lokacija: Otočac

Re: Logging in

Post Postao/la pajo99 » svibanj 1, 2010, 8:28 pm

Kad dođeš na forum a nisi logiran od na dno stranice upiši svoje login podatke i stavi kvačicu na mjesto koje je označeno na slici. I naravno nemoj se odlogiravati.

slika
On full throttle with BS36 motor takes what HE wants, but with TMRs the motor gets what YOU want.

Avatar
Davy
Postovi: 251
Pridružen/a: travanj 27, 2010, 8:51 am

Re: Logging in

Post Postao/la Davy » svibanj 1, 2010, 10:47 pm

OK. Na nekim "forumima" admin bi popizdio jer se neko ne bi odlogirao, Onda stojim logiran.
Never ride faster than your angel can fly.

Avatar
naked_xjr
Član Kluba XJR.HR
Član Kluba XJR.HR
Postovi: 2224
Pridružen/a: siječanj 12, 2010, 7:38 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Logging in

Post Postao/la naked_xjr » svibanj 1, 2010, 10:52 pm

Davy je napisao/la:OK. Na nekim "forumima" admin bi popizdio jer se neko ne bi odlogirao, Onda stojim logiran.

Najbolje da ni ne gasiš ekran...da kad god neko pogleda komp nek vidi stranicu KVXJR ;)

Odgovori